3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Zombi Yolu

Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Sonra Play Game diyoruz ve En soldaki kilitli olmayan arabayı seçiyoruz. Sonra Continue diyoruz ve yine kilitli olmayan 1. bölümü seçiyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız kaza yapmadan ve zombileri eze eze bitişe ulaşmak. Bölüm bittiğinde Money yazan yerde paramız artar. Bu para ile Arabamızın özelliklerini geliştirebiliriz. Max Speed-Toplam Ulaşabileceğimiz hız, Grip-Dayanıklılık, Turbo-Turbo ve Acceleration-Hızlanmadır. Bu işlemler bittikten sonra Continue diyoruz. Eğer 1. bölümü başarıyla bitirmişsek 2. bölüme geçebiliriz. Bitirememişsek tekrar 1. bölümü oynamalıyız. Sol Üstte Bölümü bitirmemiz gereken süreyi Sol Altta Hızımızı ve Turboyu görebiliriz. Arabamızı Yön Tuşları ile kontrol ederiz, X ile turbo kullanırızi P ile oyunu duraklatırız. Altta kırmızı çizgi bitirmemiz gereken yolu, beyaz noktada olduğumuz noktayı gösterir. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 469 1 0

Skorlu Uzun Yol

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz. Dolduktan sonra tıklıyoruz ve New Game diyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız Hiç Bir yere çarpmadan gidebildiğimiz kadar yol gitmek. Toplamda 10 kez kaza yaptığımızda oyun bitiyor ve Skorumuz çıkıyor. New Game diyerek yeniden oynayabiliriz. Üstte Skorumuz, Sağ Üstte kaza sayımız, Sağ Altta Hızımız görünür. Oyunu duraklatmak için Sol Üst köşedeki Duraklatma işaretine tıklayabiliriz.

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 533 2 0

Uzay Savaşları

Play Now sonrada Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız hiç patlamadan bölüm sonuna ulaşmak ve bu arada düşmanlarımızı patlatarak yüksek skorlara ulaşmak. Fare ile Mekiğimizi yönlendirir ve Fare Sol Tuşu ile ateş ederiz. Sağ Alttaki Blasterimiz dolduğunda özel füzyon atışımızı kullanabiliriz. Eğer ara ara atışımızı kesersek Özel Füzyonumuz dolar. Oyunda gelen bonusları toplamalıyız. Böylelikle daha güçlü bir mekiğe sahip olacağız. Sol Üstte Skorumuzu, Üstte gittiğimiz yolu, Sağ Üstte kalan hakkımızı, Sol Altta Kalkanımızın gücünü ve Sağ Altta Özel Füzyon Gücümüzü görebiliriz. Patladığımızda yada bölümü bitirdiğimizde Continue diyerek devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 343 1 0

3D Becerikli Frikikçi

Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Sağ Üstteki süre dolana kadar en fazla golü atabilmek. Her şuttan sonra Top Başka bir yere koyulur ve oradan şut çekmemiz gerekir. Şut çekmek için küçük yeşil yuvarlağı Fare ile Topun istediğimiz yerine götürmeli ve Fare Sol Tuşuna basılı tutmalıyız. Bundan sonra Fareyi Sağa-Sola-Üste-Alta hareket etirerek Vuruş açımızı ayarlayabilir ve Fare Sol Tuşunu bırakarak Şutumuzu çekebiliriz. Sol üstte skorumuzu görebiliriz. Oyun bittikten sonra Start'a tıklayarak oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 373 1 0

3D Jip Yarışları

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Yine oyuna başlamadan önce 3 oyun modundan birini seçmeliyiz. Bunlardan ilki Career-Bölüm Geçmeli Mod, Single Race-İstediğimiz Bölümden Başlayarak oynadığımız mod, Time Trial-Zamana Karşı yarıştığımız moddur. Bu seçimden sonra 3 zorluk seviyesi çıkıyor. Üstten alta doğru Kolay, Orta ve Zor oyun şekilleridir. Bundan sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yön Tuşları ile Arabamızı kontrol edebiliriz. Z ile Drift yapabilir X ile Nitro kullanabiliriz. Nitroyu doldurmak için T ile yeşil halkalar bırakmalı ve o halkaların içinden geçmeliyiz. Sol Üstte kaçıncı olduğumuz ve Tur Zamanı, Sağ Üstte toplam geçen zaman, Sağ Altta ise Hızımızı görebiliriz. Enter veya Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için Oyunu durdurduktan sonra Retay Level diyebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 238 1 0

İronman

Oyuna başlamadan önce Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Bundan sonra 2 kere Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız düşmanlarımızı yoketmek. Bunun için Yön Tuşları ile İron Man'i yönetebilir, Space ile ateş edebilir, armed yazısının yanındaki 3 hakkımız bitene kadar Z ile füzeler atabilir ve Linibeam gücümüz dolduktan sonra X ile Füzyon atabiliriz. Havadayken çıkan extra özellikleri toplamalıyız. Sol Üstte canımızı ve kalkanımızı, Üstte kaç ölme hakkımız kaldığı ve Linebeam gücümüzü, Sağ Üstte ise skorumuzu görebiliriz. Oyundan çıkmak istersek yine Sağ Üstteki Çarpı işaretine tıkladıktan sonra Yes diyebiliriz. Oyunu kaybedersek Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 534 1 0

3D Hızlı Yarış

Oyun büyük boyutlu olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Play diyoruz. Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alttaki Ses işaretine tıklayabiliriz. Oyunda 3 mod vardır. Career Bölüm Geçmeli, Single Race istediğimiz bölümü oynayabildiğimiz, Time Trial ise Zamana karşı oynadığımız moddur. Bu seçimi yaptıktan sonra Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor seçeneklerinden birini seçmeliyiz. Bundan sonra Start diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız rakiplerimizi geçerek en iyi sürede oyunu bitirmek. Arabamızı Yön Tuşları ile Kontrol edebilir, Z ile kaydırabilir, X ile turbo kullanabiliriz. Enter ve Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Sağ Üstte toplam geçen zamanı, Sağ Altta hızımızı, Sol Üstte Kaçıncı olduğumuzu ve bölüm zamanımızı görebiliriz. Sol tarafta kalan nitromuza bakabiliriz. Nitromuzu hızlı bir şekilde doldurmak için T'ye bastıktan sonra yeşil halkanın içinden geçebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 252 0 0

3D Kaleci

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz ve dolduktan sonra tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Bundan sonra bir takım seçiyoruz ve 2 kere Play'e tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız bütün şutları kurtarmak ve bir üst tura çıkmak. Ard Arda Kurtardığımız her 2-3 şut bize 1 puan olarak gelir. Yediğimiz her gol ise eksi puan olarak gelir. Bütün şutlar çekildikten sonra Skoru yüksek olan takım bir üst tura çıkar. Turu geçsekte kalsakta Ok demeli ve Play diyerek devam etmeliyiz. Sağ Üstten oyunu duraklatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 489 3 1

3D Dünya Turnuvası

Sağ Alttaki Play Game dolduktan sonra Tıklıyoruz. Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sol Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Play diyoruz ve Ülkemizi seçtikten sonra Start diyoruz. Yeşille çevrelenmiş grup bizim grubumuzdur. Next diyoruz ve tekrar Next dedikten sonra oyun başlıyor. Click Here yazan yere tıklıyoruz. Oyunun kontrolü alışılmışın biraz dışında. Fare Sol Tuşu ile Hızlı Hızlı tıklaya tıklaya adamımızı hareket ettiriyoruz. Şut çekmek için Fare Sol Tuşuna basılı tutup bırakmalıyız. Yine pas atmak içinde bu şekilde bir yöntem uygulamalıyız. Sağ Üstte kaçıncı yarıda olduğumuzve kalan süre görünür. Üstte skorumuzu görebiliriz. Sol Üstte maçın kaç kaç olduğu ve kimle maç yaptığımız yazar. İlk Yarı bittiğinde ortada çıkan 2nd Half'e tıklayarak ikinci yarıya başlayabiliriz. Maç bittiğinde berabere kalırsak Shout Out diyerek frikik kullanabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 440 2 0

Fener-Galata Derbisi

Oyna diyoruz ve gelen ekranda takımımızı seçiyoruz. Oyun başlıyor. Oyunda Yön Tuşları ile oyuncularımızı kontrol edebilir, X ile pas atabilir C ile şut çekebiliriz. Gol attıktan sonra yavaş çekim tekrarı geçmek için X'e basmalıyız. Sağ Üstte kaçıncı yarıda olduğumuz ve Zamanı görebiliriz. Sağ Altta durumun kaç kaç olduğuna bakabiliriz. İlk Yarı bittiğinde önümüze ayrıntılı bir tablo çıkar. Devam etmek için Devam'a tıklamalıyız. Gol attığımızda artı puan yediğimizde eksi puan kazanırız. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 356 1 0

Obi Wan Anakin'e Karşı

Play diyoruz ve İki karakterden birini seçiyoruz.Oyunun müziğini kapatmak için Sağ Alt köşedeki Nota'ya, Sesi kapatmak için Soldaki Ses işaretine tıklayabiliriz.Gelen ekranda bize neyin tuşlarını öğrenmek istediğimizi soruyor. Saldırı öğreneceksek Attack'ı, Savunma için Defance'ı, Enerji ve Sağlık için Energy and Health'ı seçiyoruz. Her seçimde bize hangi tuşların kullanılaacğını gösteriyor. Ortadaki Next'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. A ve D tuşları ile saldırı yapabiliriz. Sağ Alttaki Energy dolduğunda Space ile özel hareket kullanabiliriz. Bunların dışında Yukarı Yön Tuşu veya Aşşağı Yön Tuşu'na basılı tutarak A veya D'ye bastığımızda farklı stilde vuruşlar sergileriz. Sağ ve Sol üstte puanlar yazar. Karakterimiz hangisiyse onun puanı aynı zamanda bizim puanımızdır. Enerjimiz olmadan vuramayız bu yüzden enerjimizin dolmasını veya biraz artmasını beklemeliyiz. Oyunu kaybedersek Play Again diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 305 1 0

3D Arabalar 2

Play diyoruz. Next diyoruz ve oyun başlıyor. Oyunun sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Duraklatma işaretine tıkladıktan sona alttaki Ses işaretine tıklayabiliriz. Sonra tekrar Continue diyerek oyuna giriyoruz. Amacımız en az hasarla yarışı bitirebilmek. Arabamızı yönlendirmek için Yön TUşlarını, Ateş Etmek için X'i, Duman çıkarmak için C'yi kullanabiliriz. Shift ile Uçabiliriz. Sol Üstte ne kadar yol aldığımız, Sol Tarafta ne kadar canımız kaldığı, Ne kadar uçuş enerjimiz kaldığı ve Ateş gücümüz görünür. Oyunu duraklatmak için P tuşunu kullanabiliriz. Oyundan çıkış için oyunu durdurduktan sonra Quit diyebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 708 3 0

3D Sahil Yarışı

Tanıtım geçtikten sonra Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce Sağ Üstteki Ses simgelerine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Play diyoruz ve Arabamızı seçiyoruz. Arabayı değiştirmek için Sağda ve Solda bulunan Sarı Oklara tıklayabiliriz. Next diyoruz ve Bölüm seçme ekranı geliyor. Fakat ilk seferde bölümler kilitli olduğu için ancak ilk bölümü seçebiliriz. Yani yine Next diyoruz ve Oyunda herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız rakiplerimizi geçerek en iyi sürede yarışı 1. tamamlamak. Arabamızı Yön Tuşları ile kullanabiliriz.Nitro kullanmak için Yoldaki N ile gösteilen depoları aldıktan sonra Ctrl'ye basabiliriz. P ile Oyunu Duraklatabiliriz. Sağ Altta Bölüm Haritası ve yerimiz, Üstte Nitromuz, Sol Üstte Üstten Alta doğru sırayla Pozisyonumuzu, Kaçıncı Turda olduğumuzu, Skorumuzu ve Hızımızı görebiliriz. Bölüm bittiğinde karşımıza Ayrıntılı bir liste gelir. Bölümü başarılı bir şekilde bitirdiysek Yeni Bölüme geçebiliriz. Fakat derecemiz iyi değilse Retry diyerek tekrar denemeliyiz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 228 1 0

3D Ben10 Savaşı

Oyun Yüklendikten sonra Sol Alttaki Continu'ye tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Ses simgelerine tıklayabiliriz. Oyuna başlamak için New Game ve Start diyoruz. Sağ-Sol Yön Tuşları ile Ben10'i yönetebilir, Space ile Ateş edebilir, S ile kutuları ve yukarıdan düşen eşyaları alabiliriz. Enter ile Özellik kullanabiliriz. Sol Üstte kazandığımız parayı ve Kaç Zombiyi etkisiz hale getirdiğimizi görebiliriz. Altta Soldan Sağa doğru mermimiz, canımız ve özelliğimizi görebiliriz. Canımız biterse veya bölümü kazanırsak Continue dedikten sonra Sol Üstteki Paramızın yettiği bir silahı satın alabiliriz. Sonra tekrar Continue ve Start diyerek oyuna devam edebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 387 1 0

Ben10 Zombi Savaşı

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra kısa süreli tanıtım var. Tanıtım bittikten sonra oyuna giriş ekranı geliyor. Oyuna girmeden önce dilersek Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. İki kere Play'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Ben10'i Sağ-Sol Yön Tuşlarıyla yönlendirmek, Space ile Ateş etmek ve Alt Yön Tuşu ile kutuları toplamak. Oyunda ard arda 25 zombi öldürürsek W veya D ile Uçaktan füze atma hakkına, ard arda 50 Zombi öldürürsek S ile özel saldırı düzenleme, 100 öldürürsekte A ile helikopterli saldırı düzenleme hakkına sahip oluruz. Yukarı Yön Tuşu ile gerekli kombo sayısına ulaştığımızda özelliği kullanmak için bölge belirleriz. Shift ile oyunu durdurabilir, oyunu durdurduktan sonra Restart diyerek tekrar başlayabiliriz. Sol Üstte Canımızı ve Hangi Silahı kullandığımızı, Üstte Skorumuzu ve Sağ Üstte Kaç Zombiyi Etkisiz hale getirdiğimizi görebiliriz. Eğer canımız biterde tekrar oynamak istersek Sağ Alttaki Play Againe Tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 366 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..