3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Dağ Savaşı

Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Bundan sonra iki kere Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız karşımıza çıkan düşmanları vurmak ve hiç kurşun yememek. Sol Üstte Canımız Sağ Üstte Skorumuz yazar. Mermimiz bittiğinde Reloading diyerek kendi kendine mermisini yeniler. Her vurduğumuz adam için Skor kazanırız. Eğer canımız biterse İster Your Name yazan yere adımızı yazıp Submit diyerek kaydedebilir İster Play Again deyip 2 kere Start diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz.

Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 602 5 1

3D Kırmızı Yarış

Start dedikten sonra Sol Üstteki City'i seçiyoruz. Bundan sonra istediğimiz arabayı seçiyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Arabamızı kullanmak ve rakiplerimizi geçerek bölümü birinci bitirmek. Üstte kaçıncı turda olduğumuz, geçen zaman Sağ Üstte ise haritayı görebiliriz. P ile oyunu duraklatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 310 1 0

3D Mafyadan Kaçış

Play dioruz ve oyunun yüklenmesiyle oyuna başlıyoruz. Amaıcımız bizi kovalayan mafyalardan en hızlı ve en hasarsız biçimde kaçmak. Arabamızı kullanmak için Yön Tuşlarını Fren yapmak için Space'i oyunu duraklatmak için P'yi oyundan çıkmak için Q'yü ve oyunu yeniden başlatmak için R'yi kullanabiliriz. Sol Üstte benzinimiz Sağ Üstte arabamızın ne kadar dayanabileceğini görebiliriz. Her çarpışta arabamız hasar alır ve gücü bittiğinde patlar. Yolda gördüğümüz bonus canları ve benzinleri toplayıp dayanma süremizi en fazlaya çıkarmalıyız. Oyun sona erdiğinde kazandığımız puanlara ait bir tablo çıkar önümüze. A'ya tıklayıp Play diyerek oyuna devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 818 3 1

3D Redkit Duello

Play diyoruz ve I, yazısının yanındaki kutuya ismimizi yazıp Sağ Alttaki ileri sembolüne tıklıyoruz. Tekrar aynı sembole tıklayıp oyuna başlıyoruz. Alttaki Go'ya tıkladıktan sonra kısa bir süre beklemeli ve Space ile ateş etmeliyiz. Ateş etme süremizi doğru ayarlamalıyız. Rakibimizin en ufak hareketini gördüğümüz anda ateş etmeli ve vurmalıyız. Eğer vurulursak yada yanlış zamanda ateş edersek Go Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 436 1 0

3D Wolverine Tokyo Yolu

Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Bundan sonra Play diyoruz ve videoyu geçmek için alttaki Skip yazısına tıklıyoruz. Sonra tekrar Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız hiç bir yere çarpmadan ve karşımıza çıkan yaratıkları etkisiz hale getirerek gidebildiğimiz kadar yol gitmek. Üstte kaç metre gittiğimizi görebiliriz. X-Men'i yönlendirmek için Sağ-Sol Yön Tuşlarını, Zıplamak için Yukarı Yön Tuşunu, Kaymak için Aşşağı Yön Tuşunu ve karşımıza bir anda çıkan düşmanlarımızı yok etmek için Space'i kullanmalıyız. Bu arada yoldaki paraları toplamalıyız. Eğer bir yere çarpar ve bölümü kaybedersek Replay diyerek tekrar oynayabiliriz. Skorumuzu paylaşmak istersek Share'ye tıklamalıyız. Oyunu Sağ Üstteki Duraklatma işaretine tıklayarak durdurabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 478 2 1

Sokak Kaykayı

Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız hiçbir yere çarpmadan bitişe ulaşmak. Bu arada çeşitli hareketler yaparak puan toplamalıyız. Yön Tuşlarıyla hareket ederiz ve Space ile zıplarız. Bunların yanısıra X ve Z ile zıplayarak havada hareket yapıp puan toplayabiliriz. Ne kadar çok havada kalırsak o kadar çok puan kazanırız. Sağ Üstte Skorumuz yazar. Eğer bir yere çarparsak veya merdivende zıplamazsak düşeriz ve bir kaç saniye yerde kaldıktan sonra devam ederiz. Oyun içerisinde karşımıza çıkan Sarı küpleri toplarsak daha yüksek puanlara sahip oluruz. Merdivenlerde zıplayarak korkulukardan indiğimizde ve korkulğun sonunda tekrar zıpladığımızda büyük puanlar toplarız. Oyun bittiğinde Allow dedikten sonra Oyuna tıklayarak Puan listesini görebiliriz. Sonra Continue diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklamamız yeterli İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1470 3 0

3D Cadde Kaykayı

2 kere Click to Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız hiç kaza yapmadan bitişe ulaşmak. Yolda giderken karşımıza çıkan paralar ve özellikleride toplamalıyız. Yön Tuşları ile Adamımızı kontrol edebilir, Space ile zıplayabiliriz. Üstte skorumuz yazar. Sağ Üstte ise topladığımız ayakkabılar görünür. Bunun anlamı oyunu ne kadar iyi oynadığımızdır. Oyun bittiğinde Continue dedikten sonra Allow diyoruz ve Skor Tablosu karşımıza çıkıyor. Çkan Click to Play'lere tıklayarak oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 727 2 0

3D Wolverine

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce sesi kapatmak istersek Sağ Üst köşedeki soluk Ses simgesine tıklayabiliriz. Sonra Play Game diyoruz ve karşımıza çıkan 3 oyun modundan birini seçiyoruz. Bu modlar Story-Hikaye yani bölüm geçmeli mod, Endless-Karanlığa karşı yarıştığımız bizi sürekli kovalayan karanlıktan kaçtığımız aynı zamanda savaştığımız mod, Survival-Hayatta kalma yani canımız bitene kadar savaştığımız moddur. X-Men'i Yön Tuşları ile kontrol eder, A ile saldırır, S ile zıplarız. Sağ Altta Skorumuz ve Canımız görünür. Bölümü kaybedersek Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 633 2 0

3D Ralli Yarışı

Continue diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce sesi kapatmak istersek Sağ Üstteki Ses simgelerine tıklayabiliriz. Bundan sonra Play Game diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız rakiplerimizi geçmek, kaza yapmamak ve yarışı 1. olarak kazanmak. Yön Tuşları ile arabamızı kontrol edebilir, X veya N ile Turbo kullanabilir, C veya M ile Fren Yapabilir, R ile bölümü tekrar oynayabilir, P ile oyunu duraklatabiliriz. Bölümü bitireceğimizde kaç yıldız kazanabileceğimize dair Sol tarafta Targets yani Hedefler diye bir bölüm bulunuyor. Bu sürelerden daha kısa sürede yarışı tamamlarsak orada yazdığı kadar yıldız kazanırız. Sol Üstte geçen zamanı görebiliriz. Sağ Üstte Skorumuzu, Sol Altta Hızımızı ve Kalan turbomuzu, Sağ Altta ise bölüm haritasını, olduğumuz yeri ve kayıt çizgilerini görebiliriz. Bölüm bittiğinde Continue diyerek devam ediyoruz. Gelen ekranda skorumuz, paramız ve Kazandığımız yıldız sayısını görebiliriz. Paramızla arabamızı geliştirmek istersek Bir ülke seçtikten sonra arabamızın altında çıkan özelliklere tıklayabiliriz. Tekrar yarışa başlamak için Race'e tıklamalıyız. Oyunu duraklatırsak yada oyun durursa Resume diyerek oyuna devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 280 1 0

3D İlerlemeli Yarış

Oyun biraz büyük boyutlu olduğu için yüklenmesi uzun sürebilir. Play diyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Üstteki Ses simgelerine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Bundan sonra Play Game diyoruz ve Start'a tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız oyunu kaza yapmadan ve 1. olarak bitirmek. Arabamızı Yön Tuşları ile kullanabiliriz. Üst tarafta süre dolana kadar Sağ Taraftaki beyaz navigasyonda gösterilen bize en yakın çizgiden geçmeliyiz ve süreyi yenilemeliyiz. Yoldaki paraları ve tamir bonuslarınıda toplamalıyız. Her çarpışta büyük bir hız kaybı ve araba hasarı yaşarız. Sol Altta arabamızın hasarını görebiliriz. Eğer patlarsak Continue diyerek tekrar oynamalıyız. Sağ Altta hızımızı görebiliriz. Sol Üstte ise Skorumuzu ve Paramızı görebiliriz. Bölüm bittiğinde Yeni Bölüme başlamadan önce Üst taraftan Upgrade diyerek arabamızı paramız yettiğince geliştiririz. Top Speed-Toplam Ulaşabileceğimiz Hız, Acceleration-Hızlanma, Strength-Güç, Brake-Fren Sistemidir. Sağ Üstte oyun içi sıralamamızı ve oyun seçeneklerini görebiliriz. Yine Sağ Üstteki oyun duraklatma simgesine tıkladıktan sonra Retry diyerek bölümü tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 465 2 1

3D Kurnaz Tilki Yarışı

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sağ Alt köşedeki Ses simgesine tıklayarak oyunun Sesini kapatabiliriz. Bundan sonra oyuna girmek için 3 moddan birini seçmeliyiz. Career-Bölüm geçmeli mod, Single Race-İstediğimiz bölümü oynama modu, Time Trial-Zamana karşı yarış modudur. Bu seçimden sonra Oyunun zorluğunu seçmeliyiz. Yukarıdan aşşağı doğru sırayla Kolay, Orta ve Zor oyun seçenekleridir. En son Start diyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken rakiplerimizi sollayarak yarışı en iyi sürede bitirmek ve 1. olmak. Arabamızı Yön Tuşları ile kontrol edebiliriz. T ile Yeşil halkalar bırakabilir, Enter veya Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Bölüm içinde yerde hızlandırıcıların üstünden geçme bizi büyük oranda hızlandırır ve 1. olmamıza yardımcı olur. Siyah noktalar ise hızımızı keser. Sol Üstte Pozisyonumuzu ve Bölüm sürelerini, Sağ Üstte Toplam süreyi Sağ Altta ise Hızımızı görebiliriz. Oyunu tekrar oynamak için oyunu duraklattıktan sonra Retry Level diyebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 382 1 0

Koloni Savaşları

Start Game diyoruz ve Sağ Alttaki Skip'e tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce dilersek yine Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Bundan sonra Oyna diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Bundan sonra yapmamız gereken Yeşil Karargahımıza tıklayıp karşıdaki Kırmızı karargaha tıklamalı ve adam göndermeliyiz. Sayı durumu bizim Karargahı ele geçirip geçiremiyeceğimizi belirler. Boşta olan karargahları ele geçirirsek Ctrl'ye basılı tutarak o karargahlardanda düşman hattına adam gönderebiliriz. Bölüm bittiğinde Sonraki diyerek yeni bölüme başlayabiliriz. Sol Üstte skorumuzu, Sol Altta tarafların karargah sayılarını görebiliriz. P ile oyunu duraklatabiliriz. Space ile karargahımızı seçmeyi bırakabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 348 1 0

Scooby Doo Yaratıklara Karşı

Play sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Amacımız üstte Monster yazısının yanında yazan toplam Monster bitene kadar can kaybetmeden ilerlemek. Sağ Üstte 3 canımızı görebiliriz. Monsterlardan biri bize çarptığı zaman bir hakkımızı kaybederiz. Gelen yaratıklara uygun olan iksirleri kullanmalı ve yaratıkları yok etmeliyiz. İksir kullanımı için 1,2,3,4,5 tuşlarını kullanabiliriz. Sol Altta malzememizin doluş sınırını görebiliriz. Sarı alan dolduğu zaman iksirimiz biter. Üstte skorumuzu görebiliriz. Bölümü kaybedersek Play Again sonra Play diyerek tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 354 2 0

Planör Savaşları

Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alt köşede Ses simgesine tıklayarak Sesi kapatabiliriz. Sonra 2 kere Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız patlamadan düşman uçaklarını patlatmak. Uçağımızı Fare ile Kontrol ederiz ve Fare Sol Tuşu ile ateş ederiz. Space ile bomba bırakıp P ile oyunu duraklatabiliriz. Ne kadar çok ateş edersek o kadar skorumuz düşer. Bu yüzden gereksiz ateş etmekten kaçınmalıyız. Sol Üstte kalan benzinimizi görebiliriz. Sağ Üstte skorumuz görünür. Üstte ne kadar yol kaldığını ve gittiğimizi görebiliriz. Eğer patlarsak Menü dedikten sonra Play diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 341 1 0

3D Restorant Otoparkçısı

Soldaki Continue'ye tıklıyoruz. Sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Restorant'a gelen kişilerin araçlarını alıp istediklere yere park etmek. Gelen arabadan inen müşteri arabasını nereye park etmemiz gerektiğini söylüyor. Söylediği numaraya park etmeliyiz arabalarını. Yön Tuşları veya W,A,S,D ile hareket ederiz. Space ile arabaya binip-ineriz. Q ile hızlı koşarız. Toplamda arabaları 3 kez çarpma hakkımız var. Her çarpmada 5$ para kaybederiz. 3. çarpmada işten kovuluruz. Tekrar oynamak için Play Again demeliyiz. Bütün bu işleri yaparken belli bir sürede yapmalıyız. Sağ Üstte Süre ve Paramız, Sol üstte ise Menü ve Oyunu Duraklatmak için Pause tuşu var. Bunların yanı sıra yine Sol Üstten Sound On/Off diyerek oyunun sesini açıp kapatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 628 4 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..