3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Şehir Yarışları

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra oyuna girmeden önce Sağ Üstteki ses simgelerine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Start diyoruz ve gelen ekranda vites seçimi yapıyoruz. Otomatik vites istiyorsak Direk Next demeli Manuel Vites istiyorsak Üstten MT bölümünü seçip Next diyoruz. Önümüze gelen araba seçme ekranında istediğimiz arabayı seçip üstten rengini ayarladıktan sonra Start diyoruz. Son olarak yarışacağımız alttaki 1. bölümü seçiyoruz ve yarış başlıyor. Amacımız Yön Tuşları ile Arabamızı kullanmak ve yarışı süre bitmeden başarılı bir şekilde bitirmek. Yolda Bonusları toplayarak Sol Alttaki bölüm dolduktan sonra Shift'e basarak Turbo kullanabiliriz. Üstte yolun ne kadarını bitirdiğimizi ve geçen süreyi, Sağ Altta hızımızı görebiliriz. Yarış bittiğinde Race Again dedikten sonra şehir seçerek tekrar yarışabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 268 1 0

3D Kağıt Uçak

Oyuna başlamadan önce sesini kısmak istersek Option dedikten sonra Music ve Soundun yanındaki Siyah düğmeyi Fare Sol Tuşu ile tutup Sola çekebiliriz. Sonra Back diyoruz Play diyoruz Proceed diyoruz ve Üstten Just Keyboard'ı seçiyoruz. Sonra tekrar Proceed diyoruz ve Start'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları, W,A,S,D,Q,E ve Enter ile uçağımızı yönlendirmek ve savaşmak. Yön Tuşları ile Uçağımızı Hızlandırıp yavaşlatmalı, yön değiştirtmeli ve W,A,S,D gibi tuşlarla tam yönetmeliyiz. Space ile ateş edebiliriz. Q ve E ile silah değiştirebilir Enter ile özel silahımızı kullanabiliriz. Karşımıza çıkan Kağıt Toplarını vurmalı patlatmalı ve puan kazanmalıyız. Eğer çarparsak puan kaybederiz. Puanlarımızla bölüm bittiğinde Özel Silah alabiliriz. Bölüm bittikten sonra Skor tabelası gelir. Proceed deyip geçiyoruz ve Market geliyor. Sol alttaki puanımızın yettiğince özel silah alabiliriz. Sonra tekrar Proceed ve Start deyip oyuna başlıyoruz. Esc ile oyunu duraklatabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 407 1 0

3D Gerçek Yarış

Play diyoruz ve gelen ekranda Kutuya ismimizi yazıp Sağ Alttaki Select Track'a tıklıyoruz. Bundan sonra üstteki iki bölümden birini seçiyoruz. Son olarak arabamızın rengini seçiyoruz ve Sağ Alttaki Go Race'e tıklıyoruz. Oyun yüklendikten sonra Click Here To Play'e tıklayarak oyun bölümüne geçiyoruz. Oyuna başlamadan önce Options'a tıkladıktan sonra Music Off diyerek oyunun müziğini kapatabiliriz. Bundan sonra Close Options diyerek yarışa başlayabiliriz. Yön Tuşları ile arabamızı kontrol ederiz. Amacımız bölümü birinci ve en iyi sürede bitirmek. Yarışta yoldan ayrılmamalıyız. Ayrıldığımıda hızımız hayli düşer. Sol Üstte Yol haritasını ve yerimizi görebiliriz. Sağ Üstte kaçıncı turda olduğumuz ve Geçen Zamanı görürüz. Sağ Altta ise hızımızı görebiliriz. Oyun içinde Options'a tıklayarak oyunu durdurabilir ve oyunda değişiklikler yapabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 306 0 0

3D Sokak Yarışı

Oyuna başlamadan önce Sağ Üstte Quality'e tıklayarak oyunun görüntü kalitesini arttırıp azaltabiliriz. Bunun yanı sıra yine Sağ Üst köşedeki Sound ile oyunun Sesini kapatıp açabiliriz. Arabamızın yanındaki Zara tıklayarak arabamızı değiştirebiliriz. Sonra Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız rakibimizi geçmek ve kaza yapmadan iyi bir skorla bölümü birinci bitirmek. Arabamızı Yön Tuşlarıyla yönetebiliriz. Bölümü birinci bitirirsek Otomatikman diğer bölüme geçer. İkinci bitirirsek otomatikman tekrar oynarız. Sağ Altta bölüm haritası, bizim yerimiz, rakibimizin yeri ve skorumuz görünür. İstersek Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Bunların yanı sıra puanımızı kaydetmek istersek Skorumuzun yanındaki Submit'e tıkladıktan sonra ismimizi yazıp Enter'a basabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 262 1 0

3D Basketball Atışı

Play Game diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Space'i kullanarak tüm topları basket atmak. Topu seçmek, zıplamak, atış yapmak için Space'e tıklamalıyız. Sol Üstte kalan süremizi görebiliriz. Sağ Üstte kaç top olduğunu ve kaçını basket attığımızı yani skorumuzu görebiliriz. Zaman yada bölüm bittiğinde Play Again diyerek oyunu tekrar başlatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 315 2 0

3D Kişilik Testi

İleri diyerek oyuna başlarız. Yapmamız gereken soruları doğru okumak doğru anlamak ve yorumlamak. Okuduktan sonra bize doğru gelen şıkkı Fare Sol Tuşu ile işaretler ve ileriye tıklarız. Toplamda 10 soru bulunur. 10 Soru bittiğinde kişiliğimize ait Sonuçları elde edebiliriz. Sonuçlar ve yapılması gerekenler oyunun sonunda yer alır. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 367 2 2

3D Arazi Yarışı

Play diyoruz. Ortada gelen kutuya ismimizi yazıyoruz ve Select Track diyoruz. Sol Üstteki bölümü seçiyoruz. Karşımıza gelen 2 arabadan birini seçiyoruz. Seçmeden önce istersek arabaların altında bulunan renk kutusundan renkleri değiştirebiliriz. En son seçimleri yaptıktan sonra Go Race diyoruz ve oyun başlıyor. Oyundaki amacımız kaza yapmadan hızlı bir biçimde rakiplerimizi geçmek ve iyi bir süreyle yarışı kazanmak. Arabamızı Yön Tuşları ile kontrol ederiz. Sol Altta kaçıncı turda olduğumuzu, tur zamanlarını ve toplam zamanları görebiliriz. Sağ Altta hız göstergemiz bulunur. Bunların yanı sıra oyunun sesini veya müziğini kapatmak istersek alttaki SFX Off ve Music Off seçeneklerine tıklayabiliriz. Yine alttaki Pause'a tıklayarak oyunu duraklatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 343 1 0

Büyük Savaş

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz. Dolduktan sonra tıklıyoruz. Enter War Zone diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile hareket etmek ve Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek düşman gemilerini patlatmak. Gemileri patlattıkça skor ve bonus puanları kazanırız. Sol Üstte bonus gelmesi için dolan sarı gölümü ve yanında 3 tan bonus puanı bölümünü görürüz. Puan türleri renklenince A,S,D,F,Z,X,C,V,B tuşları ile ekstra özellikler alabiliriz. Oyuna 5 can ile başlarız. Sağ Üstte Life yazısının yanında kaç canımız kaldığını görebiliriz. Üstte skorumuzu görürüz. Yine Sol Üstte kaçıncı Levelde olduğumuz yazar. Level yükseldikçe oyun dahada zorlaşır. Sağ Üstteki Pause'a tıklayarak oyunu duraklatabiliriz. Eğer 5 canımız biter ve patlarsak İster gelen ekranda Enter Your Name yazan yere ismimizi yazar ve Submit Score diyerek kaydederiz, istersekte No Thanks dedikten sonra Continue ve Play Again diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 398 1 0

Masa Tenisi

En alttan oyunun zorluk derecesini seçiyoruz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oyun stilleridir. Seçimimizi yaptıktan sonra New diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız güzel bir oyun çıkarıp rakibimizi alt etmek. Raketi Fare ile kontrol ederiz ve topun geldiği noktaya götürerek topu karşılarız. Sol Üstte Skorlar yazar. Mavi skor biz kırmızı skor rakibimizdir. Top dışarı çıktığında Serve diyerek yeni atış yapmalıyız. 21'e ulaşan taraf oyunu kazanır. Tekrar oynamak için New, Menü'ye dönmek için İntroya tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 448 1 0

3D Motorbisiklet Yarışları

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra Play diyoruz ve Sol Üstteki Track-1'i seçiyoruz. Gelen ekranda motorcumuzun kıyafeti ve motorunun rengini değiştirmek içinortadaki renklere tıklayabiliriz. Sonra Start Race diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız tüm rakiplerimizi geçmek ve bölümü iyi bir dereceyle bitirmek. Motorumuzu Kullanmak için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Hep yolun ortasından gitmeliyiz çünkü yoldan azıcık çıkmamız bile hızımızın düşmesine sebep oluyor. Sağ Üstte kaçıncı turda olduğumuzu, Sağ Altta hızımızı, Altta geçen zamanları görebiliriz. Oyunu duraklatmak için Sağ Alttaki çift çizgiye tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 348 1 0

3D Döner Masa

Play diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Fare ile masayı hareket ettirerek Topu yeşil deliğe düşürmek. İstersek Yön Tuşları ile bakış açımızı değiştirebiliriz. Üstte Skorumuzu ve kaçıncı levelde olduğumuz yazar. Onun altında ise Alacağımız bonus puan yazar. Bonus puan bölüm bitene kadar sürekli olarak düşmektedir. Bu yüzden bölümü ne kadar hızlı bitirirsek o kadar çok puan kazanırız. Sağ Üstte 2 boyutlu haritada yerimizi ve yeşil deliği görebiliriz. Eğer yanlış deliğe düşersek Play Again ardından Play diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 447 1 0

3D Zorlu Yol Sürücüsü

Play diyoruz. İlk başta altta Your Money'in yanında yazan paramız kadar Arabamızı geliştirebiliriz. Üstten alta doğru Acceleration-Hızlanma, Top Speed-Toplam Hız, Handling-Denge, Braking-Fren Sistemidir. Paramız yettiğince sağlarında bulunan artıya tıklayarak bu özellikleri geliştirebiliriz. Bundan sonra Select Level diyor ve Sağ Alttaki Play'e tıklıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile arabamızı kontrol etmek, bir yere çarpmamak ve yoldaki para bonuslarını toplamak. Süreleri almamalıyız çünkü süreleri almak bizim zamanımızı azaltıyor yani olumsuz bir etkisi var. Bölüm bittiğinde Paramız yettiğince arabamızı geliştirmeye devam edebiliriz. Tekrar oynamak için yine Select Level ve Play demeliyiz. Arabamız Yukarı Yön Tuşu ile hızlanır, Sağ-Sol Yön Tuşları ile yön değiştirir. Altta kalan zamanımızı ve Sağ Altta Arabamızın kalan kırılma durumunu görebiliriz. Eğer çok kaza yaparda arabamız parçalanırsa Sağ Alttaki Try Again diyerek tekrar başlayabiliriz. Oyunu P veya Sol Alttaki duraklatma sembolüne tıklayarak durdurabiliriz. Müziği Kapatmak için yine Sol Alttaki Ses simgesine veya M'ye tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 830 6 1

3D Nişancı

Oyuna başlamadan önce oyunun zorluk seviyesini seçmeliyiz. Beginner-Acemi, Advanced-Orta, Expert-Uzman anlamına gelir. Zorluk seviyesini seçtikten sonra oyun başlıyor. Amacımız bütün hedefleri tam ortadan vurmak ve Sağ Üstteki süre dolana kadar en fazla skora ulaşmak. Hedefle otomatik olarak çıkar ve bize yaklaşır. Kaçırmadan vurmalıyız. Sağ Altta hedefi nerden vurduğumuzu görebiliriz. Sol Altta kalan mermilerimizi görebiliriz. Mermimiz bittiğinde Reloaded yazan yere tıklayarak mermi doldurabiliriz. Üstte skorumuz görünür. Space ile oyun duraklatılabilir. Oyun sona erdiğinde Puanımız çıkar ve Ok dedikten sonra Zorluk seviyesini seçerek tekrar oyuna başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 412 1 0

3D Yılan

Önce Sağ Alttaki sonra ortadaki Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile yılanı kontrol ederek yönlendirmek ve bütün Elmaları toplamak. Elmaları topladıkça boyumuz büyür ve bir süre sonra Level atlayarak hızlnırız. Yılanı kontrol ederken çok dikkatli olmalıyız. Duvarlara yada kendi kendimize çarpmamalıyız. Eğer çarparsak Restart dedikten sonra Play diyerek tekrar oyuna başlayabiliriz. Sol Üstte kaç elma topladığımız, Sağ Üstte ise kaçıncı Seviyede olduğumuz yazar. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 519 2 0

3D Zorlu Bilardo

Start diyoruz. Gelen ekranda oyuna başlamadan önce sesi kapatmak istersek Sağ Alttaki Hareketli simgeye tıklayabiliriz. Yine oyuna girmeden önce alttaki Topu fare sol tuşu ile basılı tutup sağa sola kaydırıp oyunun görüntüsünü küçültüp büyütebiliriz. Oyunu başlatmak için ekstra bir şey yapmamıza gerek yok oyun otomatik başlamış bulunuyor zaten. Yapmamız gereken Fare ile Toplara nişan almak ve Fare Sol Tuşu ile vuruş yapmak. Altta soldan sağa sırayla Geçen Zaman, Kalan Top Sayısı, Kaç topu başarıyla attığımız, kaç kez beyaz topu yanlışlıkla deliğe düşürdüğümüz, puanımız yazar. İstersek puanın yanındaki tekrar başlatma simgesine tıklayarak oyunu tekrar başlatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 358 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..