3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Ufo Yarışı

Oyun tanıtımının bitmesini bekliyoruz. Bundan sonra karşımıza 3 oyun şekli geliyor. Play Game ile normal bir oyun oynayabilir, Play Trainingle Antrenman yapabilir ve Play 2 in 1 Pc ile 2 kişilik oyun oynayabiliriz. Bu modlardan birini seçtikten sonra Continue diyoruz ve üstteki oklara tıklayarak Ufomuzu seçiyoruz. Select diyoruz ve harita seçim ekranı geliyor. Kilitli olmayan bir haritayı seçtikten sonra Continue diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Yön Tuşları ile Ufomuzu kontrol etmek ve 1. olmak. Shift ile Tubo kullanabiliriz. Sağ Altta Hızımızı ve Kalan canımızı görebiliriz. Bunun dışında sarı tüp ile kalan turbomuzu kontrol edebiliriz. Sol Altta ise haritayı ve Kaçıncı turda olduğumuzu görebiliriz. Diğer Ufolara çarpmak canımızın azalmasına ve sonunda patlamamıza yol açar bu yüzden dikkatli olmalıyız. Oyunu Esc ile duraklatabilir ve duraklattıktan sonra Ses Simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliri. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 355 1 0

Sincapları Yoket

Oyuna başlamadan önce Sol Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Play Now diyoruz ve Sol Üstteki 1. bölümü seçiyoruz. 2 kez Play 2 kez Next ve tekrar Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız sincapları bitirmek. Bunun için Kirpimizi seçtikten sonra sapandaFare Sol Tuşu ile geriyoruz ve bırakıyoruz. Bıraktıktan sonra yine Fare Sol Tuşuna bir kere basarak paraşüt açıp Fare ile nişan alıyoruz. Sonra tekrar Fare Sol Tuşuna basıyoruz ve kirpimizi sincaplara doğru uçurup sincapları bitiriyoruz. Yön Tuşları ile ekranı gezebiliriz. Üstte Kaç Sincapı bitirdiğimiz, Kaç atış yaptığımız, skorumuz ve kalan zaman görünür. Bölüm içinde çıkan yıldızlarıda toplamak bize ekstra puan getirecektir. Bölümü başarıyla bitirirsek Next dedikten sonra yeni bölüm yaprağına tıklayarak yeni bölüme geçebiliriz. Bölümü tekrar oynamak için bölüm sonunda Retry demek veya bölüm içinde Sağ Üstteki Yenile simgesine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 373 1 0

3D Gece Basketi

Play diyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kapatmak istersek Sol Üst köşedeki Music ve Sfx kutucuklarına tıklayarak kapatabiliriz. Yine oyuna başlamadan önce Sol Alttan Customize Ball diyerek topumuzu değiştirebiliriz. Oyunda 3 tip mod var. İlki Normal Mod yani bölüm geçmeli mod, ikincisi King Mod Belirli bir hakkımızın olduğu mod ve üçüncüsü Time Mod yani zaman bitmeden en az 3 basket atmamız gereken moddur. Oyun Fare Sol Tuşuna basılı tutarak oynanır. Basılı tutar, nişan alır ve bırakırız. Sol Üstte kaçıncı bölümde olduğumuzu ve zamanı yazar. Yine Sol Üstte kaç hakkımız kaldığı, kaç atış yaptığımız veya kaç basket kaçırdığımızı görebiliriz. Bölümü kazanırsak Next Level diyerek yeni bölüme geçebilir, kaybedersek Try Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 363 1 1

3D Dünya

Oyuna başlamadan önce Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyundaki 3 Boyut özelliği Fare Sol Tuşu ile oyuna basılı tutarak döndürebilmektir. Yön Tuşlarıyla ilerlemeli ve gidemeyeceğimiz yere geldiğimizde Fare Sol Tuşu ile oyunu döndürmeliyiz. En sonunda Siyah-Beyaz kutuya gelip üstüne çıktığımızda bölüm biter ve Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Bölümü ne kadar erken bitirirsek o kadar iyidir ve o kadar fazla skor kazanırız. Sağ Altta Skorumuzu ve Kalan Süremizi görebiliriz. Bölümü bitirmek için bölümde ayrılan Beyaz Yıldızları toplamalıyız. Sol Altta kaç yıldız olduğunu ve bizim kaçını topladığımız yazar. Yine Sol Altta kaç canımız kaldığınıda görebiliriz. Karşımıza çıkan yaratıkları öldürmek için üstlerine Zıplamalıyız. Oyunu P ile durdurabilir ve Continue diyerek devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 538 1 0

3D Boks Şampiyonası

Play Game diyoruz ve Start Fight diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare, Fare Sol Tuşu ve Space'i kullanarak rakibimizi dövmek. Vuruş yapmak için Fare Sol Tuşu ve Fare Sağ Tuşunu kullanabiliriz. Hareket için yine Fareyi kullanmalıyız. Üstte kombo eldivenleri dolduğu zaman C ile kombo vuruş yapabiliriz. Sol Altta kalan canımız ve yaptığımız vuruşlar Sağ Alttada rakibimizin kalan canı ve yaptığı vuruşlar yazar. Dövüş bittiğinde toplam skoru görebiliriz. Next Fight diyerek Dövüşmek için yeni bir ülkeye geçiyoruz. Tekrar Start Fight diyerek oyuna başlıyoruz. Dövüş alttaki süre dolana kadar bitmeli. Eğer bölümü kaybedersek Quit And Play Again dedikten sonra giriş işlemlerini tekrar yaparak tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Dövüş Oyunları
Oyna Oynanma : 398 1 1

3D Kayakçı

Oyun yüklendikten sonra Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek üstten Sound On'a tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra üstten Select diyerek Kayakçımızı seçiyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız Fare ile kaykaycımızı kontrol etmek Sağ Üstte gösterilen haritayı en kısa sürede tamamlamak. Fare Sol Tuşu ile zıplayabiliriz. Hızlı kaymak için Fareyi oyunun üstünde tutmalı durmak için Kayakçımızın üstüne getirmeliyiz. Yolda bonus puanları toplamalıyız. Bonusları topladıktan sonra X'e basarak özellik kullanabiliriz. Sıçrama noktalarında havaya çıktıktan sonra Fare Sol Tuşuna basarak fazladan puan kazanabiliriz. Sağ Üstte skorumuzu görebiliriz. Bölümü bitirebilirsek Devam etmek için Continue'yi, bitiremezsek yeniden oynamak için Play Again seçeneklerini kullanmalıyız. Yoldaki çukurlara dikkat etmeli ve düşmemeliyiz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 447 1 0

3D Mutfak Dizaynı

Oyun yüklendikten sonra Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken odamızı Eşyalara Fare Sol Tuşu ile tıklayarak dizayn etmek. Tüm eşyalar tıklayarak değiştirilebilir. Sağ Üstteki Floor View'e tıklayarak aşşağıdan, 3D View'e tıklayarak mutfağımıza yukarıdan bakabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 439 5 1

3D House 2

Tanıtımların geçmesini bekliyoruz. Oyun başladıktan sonra yazıların üstüne bir kere tıklıyoruz ve alttaki Skip İntro'ya tıklıyoruz. Sonrasında Get İnside diyoruz. Kapıya gidiyoruz. İçeri girmek için kapının çeşitli yerlerine Fare Sol Tuşu ile tıklamalı ve tahtaları düşürmeliyiz. Sonra içeri giriyoruz ve macera başlıyor. Amacımız ölen bir kıza aslında neler olduğunu araştırmak. İçeride ilk bölümü geçmek için rastgele olarak Çerçeveye, Koltuktaki mektupa ve duvardaki düğmeye tıklamalıyız. Olaylar bu noktadan sonra gelişmeye başlıyor. Evde yaşayan hastalıklı ruhlar bir anda ortaya çıkıp kayboluyor. Bölüm ilerledikçe sırrı çözmeye dahada yaklaşıyoruz fakat aynı zamanda ruhlarada yaklaşıyoruz. Oyunun sonunda oyunun en korkunç bölümü geliyor. Dikkatli olmalıyız. İyi Eğlenceler..(+18)

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 435 1 0

3D Ruh Kız

Oyunun yüklenme barı beyaz ve arkaplanda beyaz olduğu için yüklenirken ne kadar ilerlediğini göremeyebiliriz. Bu yüzden beklemeliyiz.Oyun yüklendikten sonra bize doğru bir kız geliyor. KIzın gelmesini beklemeli ve geldikten sonra Wake Up'a tıklamalıyız. Oyun başlıyor. Yapmamız gereken Fare Sol Tuşu ile objelere ve yerlere tıklayarak parçaları bulmak ve bölümleri atlamak. Bu arada bir anda karşımıza çıkabilecek ruhların ve yaratıkların olduğunuda unutmamamız gerekir. Oyun Panoromik bir bakış açısı olanağı sunuyor bize. Etrafı iyice incelemeliyiz. İyi Oyunlar..(+18)

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 560 3 0

3D Harry Potter Ejdere Karşı

Play Game diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız İlk etapta Sağdaki süpürgeye ulaşmak ve Ejderin ateşinden kaçarak yumurtasını ele geçirmek. Hareket etmek için Yön Tuşlarını yazıları geçmek için Space'i kullanmalıyız. Sol Üstte kalan süreyi ve bölümü bitirdiğimizde alacağımız puanı gösteren bir bölüm var. Bölümü ne kadar erken bitirirsek o kadar puan kazanırız. Bölüm bittiğinde Space'e basarak tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 371 0 0

3D Kontrollü Yarış

Oyun büyük boyutlu bir oyun olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyuna başlamadan önce Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Snra Play diyoruz ve üstteki kilitli olmayan bölğmlerden birini seçiyoruz. Gelen ekranda yine üstten kilitli olmayan bir araba seçiyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız kısa süre içinde yarışı tamamlamak. Yön Tuşları ile arabamızı kontrol edebilir, Z ile turbo kullanabilir ve Shift veya X ile Drift çekebiliriz. Oyunu duraklatmak için P tuşunu Müziği Açıp kapamak için M tuşunu kullanabiliriz. Eğer bölümü bize üstte verilen süre içinde tamamlayamazsak Yeni Bölümler açılmaz. Oyun içinde fazla Turbo kullanmamamız gerekli. Eğer fazla kullanımda bulunursak arabamız patlar ve yeniden yarışmak zorunda kalırız. Sol Altta turbo göstergesi dolduğunda Z'yi kısa süreliğine bırakmalıyız. Eğer patlarsak Retry diyerek bölümü yeniden oynayabiliriz. Sağ Altta hızımızı görebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 547 5 0

3D Bar Kavgası

Oyuna başlamadan önce Sesini kapatmak isterek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Bundan sonra Play diyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun başlıyor. Yapmamız gereken Yön Tuşları ile adamımızı yönetmek ve Z,X,C Tuşları ile saldırmak. Space ile Sağ Alttaki Special dolduğunda Özel Vuruş yapabiliriz. Her dövdüğümüz rakip için puan kazanırız. Üsste bulunan süre bitmeden bütün rakiplerimizi dövebilirsek yeni bölüme geçebiliriz. Yeni Bölüme geçmek için Continue demeliyiz. Eğer bölümü kaybedersek Try Again diyerek yeniden oynayabiliriz. Bölüm bitişinde Skorumuz ve Süremiz yazar. Oyunu durdurmak için P tuşunu, bir cismi almak ve atmak için C tuşunu kullanabiliriz. Sağ Altta kalan enerjimiz Sol Altta Skorumuz yazar. Oyunda çıkan sağlık ve yıldız bonuslarını toplamalıyız. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 491 3 0

3D Fabrika Çalışanı

Contiune sonrada Play diyoruz. Sonra iki kere Continue diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Aracı sürmek ve W,S ile makineyi kullanmak. Sağda ve Solda bulunan kamyonetlerden kutuları almalı ve okla gösterilen yere götürüp bırakmalıyız. Bir görevi bitirdiğimizde Continue deyip devam edebiliriz. Sağ Altta makinamızın seviyesinin ayarları görünür. Oyunu P ile duraklatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 538 3 0

3D Motor Yarışı 2

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Sonra Play deyip çıkan kutuya ismimizi yazıyoruz ve Select Track deyip kilitli olmayan bir bölümü seçiyoruz. Gelen motor seçme ekranında motorumuzu ve rengini seçtikten sonra Go Race diyerek oyuna başlıyoruz. Oyunun sesini aşşağıdaki Music ve Sfx Off diyerek kapatabiliriz. Amacımız Yön Tuşları ile motorumuzu kontrol ederek yarışı iyi bir sürede birinci olarak tamamlamak. Yarışta yoldan çıkmak çok büyük bir hız kaybına neden olur. Bu yüzden yoldan çıkmamaya özen göstermeliyiz. Yarışı iyi bir sonuçla bitiremezsek yeni bölümlerin kilitleri açılmaz. Sağ Altta hızımızı Sol Altta bölüm istatistiklerini görürüz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 308 0 0

3D Arazi Rallisi

Play diyoruz ve ortadaki Kutuya ismimizi yazıp Select Track diyoruz. Üstteki ilk 2 bölümden birini seçiyoruz ve oyun yüklenmeye başlıyor. Yüklendikten sonra gelen ekrandan Arabamızı ve rengini seçiyoruz. Go Race diyoruz ve oyun başlıyor. Sağ Üstte Sfx ve Music Off diyerek oyunun sesini kapatabiliriz. Pause ile oyunu duraklatabiliriz. Amacımız Tüm rakiplerimizi geçerek iyi bir süreyle yarışı tamamlamak. Bölümü birinci tamamlayamazsak yeni bölüm açılmaz bu yüzden tekrar yarışmalıyız. Main Menu dedikten sonra tekrar bölüm seçerek tekrar oynayabiliriz. Sol altta kaçıncı tur olduğu, tur zamanı, toplam zaman gibi göstergeler görünür. Sağ Altta ise hızımızı görebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 314 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..