3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Ateş

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 500 1 0

3D Kayak Yarışı

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 336 1 0

3D Ölümcül Ajan

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 432 2 0

3D Polis Yarışı

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 437 2 0

3D Futbol 2

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 511 1 0

3D Ring Dövüşü

Kategori : 3D Dövüş Oyunları
Oyna Oynanma : 501 2 0

3D Parkur Yarışı

Oyun yüklendikten sonra Continue diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlmadan önce istersek Sağ Üstten Ses simgelerine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Play Game diyoruz ve Sol Üstteki kilitli olmayan bölümü seçiyoruz. Bundan sonra yine Sol Üstteki kilitli olmayan arabayı seçiyoruz ve Race diyoruz. Oyun Başlıyor. Amacımız Yön Tuşları ile yarışmak, 1. olmak, yoldaki paraları toplamak ve iyi bir süreyle yarışı bitirmek. Yarışı dereceyle bitirirsek Continue diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Yeni bölüme geçerken paramız yeterse Yeni Araba alabiliriz. Sol Üstte Pozisyonumuzu ve Paramızı, Üstte kaçıncı turda olduğumuzu, Sağ Üstte süreleri, Sağ Altta haritayı ve Sol Altta Hızımızla Turbomuzu görebiliriz. Space ile Turbo kullanabilir, P ile Oyunu Duraklatabilir ve R ile tekrar başlatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 363 2 0

İncredibox Beatbox

Oyun büyük bir alanda oynandığı için sağa doğru dışa taşım yaşanabilir.Oyun yüklendikten sonra alttaki Passer L'intro'ya tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız kendimize Beatbox'çular yaparak müzik yapmak ve eğlenmek. Bunun için Alttan şekillere Fare Sol tuşu ile basılı tutup adamlara sürüklemeliyiz. Bundan sonra sürüklediğimiz müzikleri beatboz olarak dinleyebileceğiz. Oyunda istersek Sağ Üsten Mode Automatique'ye tıklayarak otomatik beatboxçu oluşturabiliriz. Sol Üstteki tuşlarla oyunu durdurabilir veya kaydedebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 3138 42 14

Muhabbet Kuşu Bakımı

Oyun yüklendikten sonra Continue diyoruz. Gelen ekranda oyuna başlamadan önce Müzik simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Sonra Play'e ardından Start'a tıklamalıyız. Sonra Click diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fareyi ve Fare Sol Tuşunu kullanarak muhabbet kuşuna bakmak ve beslemek. Üstte bulunan barı yine üstte bulunan süre dolmadan doldurmalıyız. Sol Üstten oyunun sesini açıp kapatabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 602 3 0

Hasat Traktörü

Oyun yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve giriş ekranına geliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttan Mute diyerek oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Play diyoruz tekrar ve ilk bölüm olan 0. bölüme tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız bölüm başladığında geri gidip kasayı almak ve Yön Tuşlarını kullanarak ilerleyerek eşyaları düşürmeden bitişe ulaşmak. Bitişe ulaştığımızda kapalı kapıyı açmak için Space'i kullanmalıyız. Ne kadar çok eşyayı bitişe taşıyabilirsek o kadar çok para kazanırız. Kazandığımız paralarla Oyun içinde Sol Üstte Garage diyip oklarla kasa seçtikten sonra paramız yetiyorsa Buy diyerek alabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için Sol Üstteki Restart yazısına tıklayabiliriz. Üstte kaç eşyamı olduğu ve kaçını hala taşıdığımızı, Sağ Üstte geçen zamanımızı ve paramızı görebiliriz. Eğer arabamız patlarsa Retry diyerek tekrar oynayabiliriz. Dik yokuşları çıkarken Yukarı Yön Tuşu ve Sağ Yön Tuşuna basılı tutmalıyız. Bölüm bittiğinde Continue dedikten sonra Yeni bölümü seçerek yeni bölüme geçebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 554 5 1

3D Hayvan Dövüşü

Oyuna başlamadan önce iki oyun zorluğundan birini seçmeliyiz. Üstteki Play Game zor olan alttaki Play Game kolay olan oun modudur. Sonra gelen ekrandan Sol Taraftaki karakterlerden birini seçmeliyiz. Amacımız hasar almadan karşımızdaki rakibi alt etmektir. Hareket etmek için Yön Tuşlarını kullanmalı, Dövüş için A,S,D ve blok için Space'i kullanmalıyız. Sol Altta skorumuz ve Kazandığımız bölüm sayısı, Sol Üstte canımız, Sağ Üstte rakibimizin canı ve üstte kaçıncı raund olduğu yazar. Yön Tuşlarına ve Vuruş tuşlarına ard arda basarak çeşitli kombolar ve güçlü vuruşlar yapabiliriz. Toplam 2 tur üst üste yenilirsek oyun biter. Play Again diyerek tekrar başlayabiliriz. Oyun içinde oyunu tekrar başlatmak için Sağ Alttaki Reset yazısına tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Dövüş Oyunları
Oyna Oynanma : 451 1 0

3D Beyzbol

Play Game diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunun sesini kapatmak için Sol Üstten Ses simgesine tıklayabiliriz. Amacımız Fare Sol Tuşu ile gelen toplara vurmak ve oyunu kazanmak. 3 kere ıskalama hakkımız var. 3. ıskalamada oyun sona erer. İster Player yazan yere ismimizi yazıp Submit Score deyip skorumuzu kaydedebilir, ister Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. Sol Altta Skorumuz, altta kaç atış hakkımız kaldığı ve Sağ Altta oyun sayısı yazar. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 467 1 0

3D Dağ Traktörü

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sol Üstteki Ses simgelerine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Sonrasında Play The Game diyoruz Sol Üst köşeden 1. bölümü seçiyoruz. Traktör seçme ekranı geldiğinde üstteki kilitli olmayan 2 traktörden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız taşıdığımız konteynırı sağlam bir şekilde bitişe ulaştırmak. Hareket etmek için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Bölüm bittiğinde Click to Continue diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Konteynrdan bir şey düşürmemeliyiz. Yeniden bölümü oynamak için Click to Restart veya Restart'a tıklayabiliriz. Sol Altta bonusumuz yazar. Ne kadar hızlı bölüm biterse o kadar çok bonus kazanırız. Üstte ise skorumuzu görebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 608 4 2

Duvar Kır

Start'a sonrasında Go'ya basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare Sol Tuş'a tam zamanında basarak bütün duvarları kırmak ve oyunu başarıyla bitirmek. Oyun kısa olmasına karşın oldukça zor. Bir duvarı kırmak için Fare'ye sadece bir kere basın ve eğer ard arda basarsanız hiçbir duvarı kıramazsınız. Oyunda toplam 13 adet duvar var ve kırdığınız duvarlar sağ altta görünüyor. Duvara Çarptığınızda tekrar oynamak için Play Again'e basmanız yeterli. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 3038 10 10

3D Hızlı Yarışı

Tanıtım geçtikten sonra Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Üstteki Ses Simgelerine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Bundan sonra Play Game diyoruz ve Sol Üstteki haritayı seçiyoruz. Race diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak yarışmak ve 1. olmak. X ile Turbo kullanabiliriz. Fakat turbo kullanmak için biraz yarışmalı ve para kazandıktan sonra Boast'ı Upgrade yapmalıyız. Yarışı ne kadar iyi derece ile bitirirsek o kadar çok para kazanırız. İlk 3'te bitirdiğimizde ise Yeni Bölüme geçebiliriz. Sol Altta Hızımızı, Sağ Altta Haritayı, Sağ Üstte Süreleri, Üstte kaçıncı Turda Olduğumuzu, Sol Üstte ise Pozisyonumuzu görebiliriz. Oyunu P ile duraklatabilir Space ile arabamızı yeniden başlatabiliriz. Bölüm bittiğinde Continue ile devam edebilir veya Retry diyerek tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 297 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..