3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Deliğe Sokma

Start Game'ile oyuna başlıyoruz. Skip instruction ile oyuna giriyoruz. Yönettiğiniz kutuyu iyi yöneterek boşluğa sokmaya çalışıyoruz. Deliğe sokarsanız bölümü geçersiniz

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1420 7 1

3D Toplara Yakalanma

Play'a sonra New Game'e son olarakta Start Game'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız ortada dönen topları Yön Tuşlarını kullanarak sıkıştırmak. Bunu yaparken arkamızda bıraktığımız noktalara yani izlere hiç bir topun ve kendimizin çarpmaması gerekiyor yoksa can kaybediyoruz. Oyun içinde ekstra gelen bazı nesneler var bunların bazıları işimize yarıyor bazıları ise bize zararlı. Kalp, Yeşil Ok, Sarı Para işimize yarayan diğerleri ise bize zarar veren nesneler. Bölüm bittiğinde diğer bölüme geçmek için Next Level'e basabilirsiniz. Oyunu durdurmak için ise Space'e basabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 454 3 0

3D Bitişe Varma

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyuna girince ilk önce leveller sonrada traktörler geliyor istediğiniz traktörü seçip oyuna başlıyosunuz. Başlayınca traktörünüze bir tank takılıyor tankı bitişe kadar patlatmadan götürmeniz gerekmektedir (Canı Sol Üsttedir). Level atladıkça Yeni güçlü traktörler açılacaktır. İyi oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1151 7 0

3D Dengeli Kutular

Oyun yüklentikten sonra Play Game'e tıklayarak giriyoruz Karşınıza 4 tane lwl kutucuğu geliyor birinci bölüme giriyoruz. Ve en küçük kutucuğu koyuncaya kadar dengeli bir şekilde ilerliyoruz eğer dengesiz koyarsanız kutulardüşer ve bölümü tekrar yaparsınız.
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 666 1 1

3D Gizli Askeri Görev

Bay ve bayan asker karakter seçip gizli askeri görev oyununa başlıyorsunuz.A İle Berebar S Tusuna Basarsanız Daha KolaY Geçersiniz.Amacımız Adamları Öldürüp Gizli Kagıtları Bulmak ve Görevimizi Tamamlamak
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 2043 13 3

3D Denge Kurma

Oyun yüklendikten sonra Play Game'e tıklayarak oyuna girebiliyoruz.Oyuna girince bölüm kutucuğu geliyor. Bölümü seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyuna başlayınca kutular geliyor. Kutuları üst üste dizip en küçük kutuyu koyasıya devam edin ve bölümü bitirin
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1041 5 0

3D Zebra Yolu

Start game ile oyuna başlıyoruz. Bastıktan sonra karşınıza bir karikatür kağıdı geliyor. Geçmek için altta Click to contione yazısına tıklıyoruz ve oyuna tamamen başlıyoruz. Oyuna tamamen girdikten sonra yeşil bir safari arabasında zebra geliyor. Zebranın diğer tarafa geçmesi için yolu düzeltmeniz gerekmektedir. İşte sizin göreviniz budur. görevi tamamlamak için kutuları düşürüp üstündeki tahtayı boş yola bırakmak gerekiyor. Yolu tamamlayınca arabanın önündeki kütüğü çekiyoruz ve birinci bölüm tamam. Diğer bölümleri halledeceğinizi düşünüyorum iyi oyunlar.
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 901 8 2

3D Kovboyu Kurtarma

Start game ile oyuna başlıyoruz. Başladıktan sonra karşınıza vahşi batılı balona tutunan adam geliyor. Ve üstündede Kaktüsler Ve kasalar.. Sizin göreviniz ise adamın balonlarını patlatmamaya çalışarak kutuları devirmek eğer kaktüs balona çarparsa patlar ve adam düşmeye başlar. Eğer bir balon patlattıysanız şansınız vardır. Ama iki balonuda patlatırsanız hiç şansınız yoktur adam direk düşer..İyi oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 4981 67 11

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..