3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Arazide Yarış

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yeşil ışığın yanmasıyla yarış başlıyor. Oyunun tuşları biraz karışık. Hızlanmak için Ctrl'ye basmamız, Sağ-Sol yapmak içinde Sağ-Sol Yön Tuşlarına basmamız gerekli. Amacımız en iyi sürede 1. olarak yarışı kazanmak. W ile araba ters döndüğü zaman düzeltebilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 570 0 0

3D Motor Yarışları

Lets Race tıklayarak Karakter seçme bölümüne geliyoruz. Erkek veya kız karakter seçmek için üst taraftaki kırmızı Ok'lara tıklıyoruz. Eğer giysilerin rengini değiştirmek istersek Select Color diyerek ve yine Kırmızı Ok'lara tıklayarak değiştirebiliriz. Sonra Select Bike diyerek motorumuzu seçeriz. Son olarak sağ alttaki Lets Race sonrada ortadaki Lets Race'e tıklayarak oyuna başlarız. Yön tuşları ile hareket ederek Space'e basılı tutarak rampalarda yükseğe zıplamalıyız ve Z,X,C ile hareketler yaparak puan kazanmalıyız. Bunların yanız sıra ne kadar hızlı ve kaza yapmadan bölümü bitirirsek o kadar çok puan kazanırız. Yeniden oynamak için üstteki Reset'e tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 575 0 0

3D Taksi Mafiası

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız bizi kovalayan mafialardan kaçmak! Kaçarken benzinimize ve aracımızın hasar görmemesine dikkat etmeliyiz. Benzinimiz Sol Üstte, Hasarımızda Sağ üstte görünür. Göstergeler sıfırlandığında oyunu kaybederiz. Bizi kovalayan mafialar bize çarpmaya çalışacaklardır onlardan olabildiğince kaçmalıyız. Yolda önümüze çıkan Balonları mutlaka almalıyız. Eğer patlarsak veya benzinimiz biterse A'ya basarak Tekrar Play demeli ve Yeniden oyuna başlamalıyız. P'ye basarak oyunu duraklatabilir, R'ye basarakta tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 1478 2 6

3D Mario Macerası

Play ve tekrar Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak ve mümün olduğunca az can harcayarak bölümleri bitirmek. Bu Esnada karşımıza çıkan yaratıklardan ve zehirli bitkilerden kaçmalı, Altınları ve Mantarları toplamalıyız. Sağ üstte Health yazan yerde ne kadar canımız olduğunuz gösterir. Öldüğümüzde otomatik olarak yeniden başlayacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 679 6 0

3D Okçuluk

Bu oyun ile çevrenizdeki insanları, ülkenizi, bütün kıta, hatta tüm dünyada gerçek zamanlı turnuvalarda oyuncular ile rekabet edebilirsiniz.İlk olarak sağ alttaki play game basarak oyuna girin play guest'e tıklayın tranıng modu seçin oynamak istediğiniz bölümüde seçip oyuna girebilirsiniz.Farenin sol tuşu ile okun gidiş hızını ayarlayın
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 5317 13 9

3D Kilit Yarışı

İlk olarak play'e basın ve oyuna girin daha sonra new game ile ilerleyin daha sonra etabı seçip oyuna başlayın yön oklarıyla aracı yönlendirin.Oyunun amacı kilidi açmak için her parçayı tamamlayın.
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 652 0 0

3D Bilardo

Oyuna contunie bastıktan sonra play tuşu ile girin.oyunun amacı gerçek bir bilardo keyfi yaşamanız.Oyunu beyaz topunuz ile diğer topları deliklere sokarak kazanın
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 741 6 0

3D Top Oyunu

Play ile oyuna girin oyunun amacı tüm mavi topları toplamak zaman bitmeden bitişe varmaktır.Oyunda topa klavye yön tuşları ile sahip olabilirsiniz space tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz.İyi Eğlenceler
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 476 1 0

3D Zorlu Yarış

Tek oyunculu ve çok oyunculu modları arasında seçim yapın.Oyunun amacı yarışarak en yüksek puanı almak sağ alttaki playe basarak oyuna başlıyabilirsin.
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 542 2 0

3D Gece Araba Sürüşü

Sağ alttaki playe basın daha sonra yine sağ alttaki start game tıklayınız.Oyunun amacı gece araba sürüşünü test etmek.Aracı yol dışına çıkarmadan sürmeye dikkat ediniz. İyi eğlenceler
Kategori : 3D Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 3693 25 10

3D Motor Turu

Sağ alt kısımdaki play'e basarak oyuna girin,daha sonra tekrar playa basın daha sonra select levela tıklayıp playa basın.Oyunun amacı ise engellere ve arabalara takılmadan motor ile güzel bir şehir turu yapmak.İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 625 1 0

3D Yarışçı

space tuşuna tıklayarak başlıyoruz ilk önce yarışaçağımız yeri seçip space basıyoruz ve oyuna başlıyoruz.Oyunun amacı diğer yarışçıyı geçerek 1 olmak
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 546 1 1

3D Ralli

Oyun yüklendikten sonra play tuşuna tıklayıp isminizi yazın.Yarışacağınız parkuru seçin daha sonra 2 farklı arabadan birini seçip go race basıp oyuna başlayın.Oyunun amacı en iyi arabayı sürerek rakiplerinize fark atmaktır İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 616 2 0

3D Kobra Oyna

Oyunumuz sizleri gerçek bir cobra pilotu deneyimine ulaştırıyor.Oyunumuza başlarken new game tıklıyoruz,daha sonra playe tıklayarak eğlenceye başlayabilirsiniz.Oyun boyunca az isabet alarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışın.Can seviyenizi sol alttan takip edebilirsiniz
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1048 3 2

3D F-16 Süper

İlk önce oyuna başlamak için New game tuşuna basıyoruz.Önünüze çıkanlara ok seceneği ile geçip oyuna başlayın oyunun amacı uygun oynayın ve gerçek bir pilot olun en az isabetle alarak oyunu bitirin.Can seviyesi alt solda gösteriliyor. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 709 1 1

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..