3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Donanımlı Arabalar

Start game diyoruz ve tanıtımlar bittikten sonra Play diyerek Empty yazan 3 kutudan herhangi birini seçiyoruz. Sonra kutucuğa ismimizi yazıp Next'e tıklıyoruz. Son olarak 2 kere Next ve Close dedikten sonra oyun başlıyor. Amacımız yön tuşları ile yolda ilerlemek ve bir bayrağa denk geldiğimizde Space'e basarak yarışa girmek. Sonra Easy'i seçerek yarışa başlamalıyız. Yön Tuşları ile ilerleyerek yarışı 1. bitirmemiz gerekli. Yolda aldığımız kutuları X ve Z'ye basarak kullanabiliriz. Yarış bittiğinde Continue diyerek Sokağa dönebiliriz. Sol üstteki Cash paramızı gösterir. Sağ üstteki 2 çizgi oyunu duraklatır, Map haritayı açar, Ses işarteti ise oyunun sesini kısıp açar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 554 4 0

3D Amatör Basketbol

Oyun yüklendikten sonra Play'e basarak karakter Menü'süne giriyoruz. Baller Name yazan yere İsmimizi, Message On Shit yazan yere Adamımızın göğsünde yazmasını istediğimiz Yazıyı, Jersey Number'e Numarasını yazıyoruz ve Fare Sol Tuşu ile alttaki renklerden istediklerimizi seçerek Next'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Fare ile adamımızı yönlendirmek ve Fare Sol Tuşu ile şut çekerek basket atmak. Üstteki Player yazan yazının altındaki skor Bizim Skorumuz, diğer skor ise rakibimizin skoru. P ile oyunu durdurabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 684 3 3

3D Süper Kaleci

Play Ball'a sonrada 2 kere Next'e tıklayıp Large'ı seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile bir yere nişan almak, Tıklamak ve altta çıkan hız barında Beyaz Çizgi Blast'a geldiğinde yine tıklamak. Sol Üstte kaç atamama hakkımız olduğunu Toplarla gösteriyor. Eğer 3 hakkımızdada gol atamazsak ve Game Over olursa Play Again diyerek tekrar oynayabiliyoruz. Kolay gol atmak için il önce nişanı en sağa götürüp kalecimiz sağa geldiği zaman bir anda sola hızlı bir şut çekmek. Attığımız goller Sağ Üstte görünüyor. Oyunun sesini kısmak için Sağ alttaki ses işaretine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 1575 3 6

3D Dağ Yolu

Play'e sonra oyunda herhangi bir yere tıklıyoruz ve yine Sağ Üstteki Play'e basarak You Are Here'a tıklıyoruz. Yine oyunda bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken kapıdan düşen adamlara Fare Sol Tuşuna basılı tutarak bir yol oluşturmak ve onları güvenli bir şekilde bitişe ulaştırmak. Eğer yanlış yol çizdiğimizi düşünüyorsak sağ alttaki patlama işaretine tıklayarak yeniden ve yeniden ekrana 2 kere tıklayarak başlayabiliriz. Altta Time yazan yerde Zamanımızı, İn yazan yerde ne kadar adamın içeriye girdiğini, Out'ta ise ne kadarının dışarıda olduğunu gösterir. Tab'a basıp N'ye basarsak yeniden başlayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 983 3 1

3D Topları Fırlat

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız fare ile nişan alarak fare sol tuşu ile ateş etmek ve yıldızlarla birlikte topu silindir kutuya sokmak. Bölümlerde duruma göre çeşitli Stratejiler uygulamak lazım. Mesela 3. Bölümde yıldızları topladıktan sonra 40 kilonun bağlı olduğu Paketin içini toplarla doldurmalı ve topu yukarı çekerek silindir kutunun içine topu sokmalıyız. Altta Shot Yazan yerde kaç atış yaptığımız Score yazan yerde Skorumuz görünüyor. Her atışımızda skorumuz 1 eksiliyor. Oyunu sesini kısmak istersek alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli. R ile bölümü yeniden oynayabiliriz. Sağ alttaki Level'e basarak geçtiğimiz bölümleri, Menu'ye basarak ilk Menu'ye dönebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 491 2 0

3D Uzay Parkuru

En alttaki siyah kutuya Fare Sol Tuşu ile tıklayarak İsmimizi yazıyoruz ve Enter'a basıyoruz. Sonra Space'e basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön tuşuna bastığımız anda yarış başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak hiçbir yere çarpmadan yarışı en hızlı şekilde bitirmek. Yön tuşları ile oynadığımız bu oyunda Hızlanmak çok kolayken bir yere çarpıp durmakta bir o kadar kolay. Uzay Mekiğimizi dikkatli sürmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 417 1 0

3D Çöl Macerası

Sağ alttaki Go'ya sonrada Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak engellere takılmadan ilerlemek. İlerlerken önümüze çıkan Nesneleri mutlaka alalım puan kazanmamıza çok faydaları var. Yaratıkların yanından geçerken Space ile onları öldürebiliriz. Aldığımız biberleri Space ile atabiliriz. Sağ altta Score=Skor, Healt=Can, Lives= Kaç canımız kaldığı yazıyor. Ölünce Yine Space'e basarak tekrar başlayabiliriz. İyi oyunlar..
Kategori : 3D Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 588 2 0

3D Savaşan Şahin

Oyun yüklendikten sonra Fight'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile nişan alıp Yine fare sol tuşu ile Ateş Ederek düşman uçaklarını patlatmak. W,A,S,D ve Yön Tuşları ile hareket edebilirsiniz. Sol üstte canımız yazar ve uçağın göstergelerinde Fuel yani benzin göstergesi var bunlara çok dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 1105 5 0

3D Kovboyun Nişanı

Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Karşımıza gelen ekranda New Game diyoruz ve 1. veya 2. bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları veya W, A, S, D ile hareket etmek ve Fare ile nişan alıp Fare Sol Tuşu ile gerekli yerlere ateş ederek kapıya ulaşmak. Kapıya ulaştıktan sonra Next Level diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Tekrar oynamak için Restart'a, Oyunun sesini kısmak içinde sağ üst köşedeki Müzik işaretlerine tıklamamız yeterli olacaktır. iyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 519 4 0

3D Çatılarda Macera

Play'e basıyoruz ve erkek veya kız karakterden birini seçiyoruz. Yapmamız gereken Space'e basılı tutarak Yön Tuşları ile ilerlemek ve X ile zıplamak. Önümüze çıkan nesneleri mutlaka toplamalıyız ve asla düşmemeliyiz. Düştüğümüzde otomatik olarak baştan başlar ve 5 canımız var. Sağ alttaki süreye dikkat etmeliyiz o süre bitmeden oyunu bitirmeliyiz. 5 Canımızda bittiğinde Try Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1583 13 5

3D Köpeği Zıplat

Sağ alttaki Click to Play'e basıyoruz. Sonra oyunda herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile alttaki Trambolini kontrol etmek ve köpeği düşürmeden bütün kemikleri almasını sağlamak. 3 hakkımız var ve bunları dikkatli kullanmalıyız. Bölümü geçtiğimizde Click to Play'e basarak devam edebiliriz. Köpeği düşürerek bir hakkımızı kaybettiğimizde ise tekrar oynama için Click to Play Again'e basmalıyız. Bölümler ilerledikçe önümüze kırmızı-beyaz balonlar gibi engeller çıkıyor bunlara dikkat etmeliyiz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 641 7 0

3D Son Yarış

Sağ alttaki Start'a tıklayarak Karakter seçme menüsünden Oklara tıklayarak karakterimizi seçiyoruz. Sonra karakterimizin üstüne tıklıyoruz ve arabamızıda aynı şekilde seçiyoruz. Son olarak yarışacağımız şehride seçtikten sonra Yarış başlıyor. Amacımız en hızlı şekilde yarışı 1. bitirmek. Yoldaki nesneleri toplayarak Sol Alttaki 3 barı doldurmalıyız. 3üde dolduktan sonra Shift'e basarak Turbo kullanabiliriz. Oyunun sesini kısmak için S'ye basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 836 4 3

3D Sinyalli Araba

Start'a bastıktan sonra Race'e tıklayıp sonrada 2 Go'dan birine tıklayarak yarışa başlıyoruz. Sağdaki Go para toplama ve alıştırma turu, Soldaki Go ise yarış turudur. Soldaki Go'yu seçecek olursak kolay yarışmak için Easy'e tıklamalıyız. Oyunda Yön Tuşlarıyla arabamızı yönetebiliriz. Ctrl ile turbo kullanabiliriz. Yolda çıkan paraları ve Pilleri mutlaka alın. Paralar oyun bittikten sonra Store'ye girip birşeyler satın almamıza yarıyor. Sesi kısmak istersek Sağ altta Melodi resmine tıklamamız yeterli. Oyunu tekrar oynamak istersek Q'ya basabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 19736 32 17

3D Çılgın Taksi

Oyun yüklendikten sonra Sağ Alttaki Play Game'e basıp sonra 2 kere Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız süre dolmadan ve kaza yapmadan hızlı bir şekilde oyunu bitirmek. Oyun yolda ve 3 şeritte geçiyor. Sağ-Sol Yön tuşları ile şerit değiştirebiliriz yada 3 şeritte kapalı olduğunda Space ile zıplayarak arabaların üstünden atlayabiliriz. Time Left: 30 sn süre bitmeden DISTANCE Left: 5000 m yazan yeri sıfırlamalıyız yani bayrağa ulaşmalıyız. Ulaştığımızda Süre yenileniyor ve daha fazla puan yapabilmemiz için oyun devam ediyor. Eğer süre bitmeden bayrağa ulaşamazsak Time Up yazıyor ve yeniden oynamak için Home Sonrada Tekrar Start, Start demeliyiz. Oyunun sesini veya efektlerini kısmak istersek Sağ Üst köşedeki ses işaretlerine basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 1567 6 1

3D Minibüsü Patlat

Alttan Sound ve Song ayarlarını yaptıktan sonra 3 kere Go diyerek oyuna giriyoruz. Yukarı Yön Tuşuna bastığımız anda oyun hızlı bir şekilde başlıyor. Amacımız Mavi minübüsü biz zarar görmeden patlatmak. Sol Alttaki You yazısınız yanında Kırmızı bizim canımız Them'in yanındaki kırmızı minübüsün canı. Hiç bir arabaya çarpmamalıyız. Yolda çıkan İngiliz anahtarlarını alırsak canımız yenilenir. Canımız biterse Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 953 4 3

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..